Archiv - Listopad 2015


« strana 1 »

Předvánoční čas

rubrika: 3.5 Zážitky


Vánoce jsou stejně nejkrásnější v době našeho dětství. Jen si to tehdy ještě neuvědomujeme.
 
Axina

Celý článek »

komentářů: 6         


Koncert Evy Urbanové v Uherském Brodě

rubrika: 3.1 Hudba


U příležitosti 30.výročí založení Klubu kultury v Uherském Brodě se jeho vedení podařil husarský kousek. Pro slavnostní koncert 20.11.2015 získal hvězdu první velikosti – paní Evu Urbanovou. Doprovázel ji orchestr Boom Band Jiřího Dvořáka.

 

Evule


Celý článek »

komentářů: 1         


Kalendář z vlastnoručně pořízených fotografií

rubrika: 3.7 Pel-mel


Vlastní kalendář? Proč ne, zkuste to!

 

Evule


Celý článek »

komentářů: 11         


Jak jsem nakupovala v obchodním domě IKEA

rubrika: 3.5 Zážitky


Dále popsaný zážitek z nakupování v obchodním domě IKEA jsem učinila asi před 3 lety. Od té doby jsem v IKEA nebyla. Ovšem hovořila jsem s několika známými a ti měli podobnou zkušenost. Dnes jsem byla v obchodním centru Palladium (Praha, nám. Republiky). Kdybych nepotřebovala jisté injekce, které jsou v tamní lékárně za velmi výhodnou cenu, ani by mne nenapadlo tam jet. Chyba zřejmě bude jednak v mém smyslu pro orientaci a jednak v úporné snaze projektantů koncipovat obchodní centra tak, aby se v nich zmatený návštěvník musel prodrat mnohými uličkami a svézt se na mnohých krátkých eskalátorech. Naivně předpokládají, že se tak zvýší pravděpodobnost, že takový návštěvník něco koupí "když už tam je". Na mne to neplatí. Já osobně se cítím ohrožena, obchody ignoruji a zastavuji lidi s naléhavou otázkou: Jak ven ??? Dnes jsem otázku mírně pozměnila - Jak se co nejkratší cestou dostanu na metro??? (Palladium ústí ve svém -1 podlaží do vestibulu metra B). Prostě bič a pryč...smiley

 

Axina


Celý článek »

komentářů: 11         


Blog Axina

rubrika: 3.8 Axina sděluje


Vážení a milí čtenáři,
 
po vleklých a hlubokých neshodách s majitelem blogu Neviditelný čert, kde jsem cca 2 roky působila a publikovala 70 článků, jsem konečně udělala to, co jsem měla udělat již dávno. 6. listopadu 2015 jsem zahájila provoz vlastního blogu.
Blog nese název Axina a je na webové stránce, kterou si právě prohlížíte, tj. http://www.axina.cz
Vytvořil ho dle mých přání a představ a technicky ho spravuje webmaster, pan Petr Hrubý, kterému tímto srdečně děkuji.

 

Axina


Celý článek »

komentářů: 5         


«     1     »